Horský hotel Pec pod Sněžkou Kladenská bouda :::

Horský hotel Kladenská bouda / Pec pod Sněžkou

Hotýlek Kladenka, obklopený horskými loukami, leží na kraji lesa v horní části Javořího dolu v Peci pod Sněžkou ve výšce 1005 metrů nad mořem. Dolní část Javořího dolu zdobí horská říčka Úpa. Z terasy hotýlku se otevírá panoramatický pohled na horský masív, jemuž vévodí nejvyšší hora Krkonoš a to Sněžka. Hotýlek Kladenka je vzdálena dva kilometry z centra Pece pod Sněžkou směrem na Černou horu. V letních měsících lze využít vlastní hotelové parkoviště, v zimě možnost odvozu z centrálního parkoviště novou rolbou, konstruovanou k přepravě osob nebo sněžným skůtrem. K dopravě na Kladenku lze též využít místní taxi skůtr.

Ubytování:
Celoročně je k dispozici v hotýlku Kladenka 43 lůžek v šestnácti 1 – 5 lůžkových pokojích. Veškeré pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, většina z nich nabízí romantický, slunný výhled na panorama Krkonoš. V roce 2007 byly pokoje rekonstruovány, nově vymalovány a kompletně vybaveny novým ložním prádlem, včetně přikrývek a polštářů. Pokoje lze na požádání dovybavit zařízením pro pobyt s malými dětmi (postýlka, minilednička, varná konvice, teploměr, nočník atd.). V recepci je možnost si zapůjčit TV. Veškeré prostory jsou vybaveny sítí pro připojení k internetu.

Ostatní služby:
Vedle příjemné restaurace hosté naleznou vyhřívaný bazén, saunu, vzduchovou střelnici, stolní tenis, fotbálek, šipky, ruské kuželky, kulečník, ruletu a příjemné zázemí s řadou společenských her. Pro zábavu mimo hotýlek si lze zapůjčit terénní koloběžky, můžete si zahrát volejbal, nohejbal a samozřejmě v zimě lyžovat. V létě lze podnikat horské pěší túry nebo jen posedět na terase vyhřívat se, užívat si čerstvého vzduchu a naslouchat zpěvu ptáků. Pro zábavu nejmenších je připraveno dětská herna, Nintendo Wii, domácí kino s řadou pohádek a nespočetně stolních společenských her. Rodiny s malými dětmi jistě ocení možnost zapůjčení dětských postýlek, dětských autosedaček, mikrovlnek stejně jako malých ledniček a dalších miminkovských propriet.

Horský hotel Pec pod Sněžkou Kladenská bouda - K hotelu přísluší parkovištěHorský hotel Pec pod Sněžkou Kladenská bouda - disponuje restauracíHorský hotel Pec pod Sněžkou Kladenská bouda - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHorský hotel Pec pod Sněžkou Kladenská bouda -  je k dispozici připojení na internetHorský hotel Pec pod Sněžkou Kladenská bouda -  je k dispozici letní terasaHorský hotel Pec pod Sněžkou Kladenská bouda - přijímá kreditní karty VISAHorský hotel Pec pod Sněžkou Kladenská bouda - krytý bazén v hotelu.Horský hotel Pec pod Sněžkou Kladenská bouda - Televize umožňuje příjem satelitních programůHorský hotel Pec pod Sněžkou Kladenská bouda - Pokoje jsou vybaveny televizoremHorský hotel Pec pod Sněžkou Kladenská bouda - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHorský hotel Pec pod Sněžkou Kladenská bouda - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

::: Adresa :::

Horský hotel Kladenská bouda, Velká Úpa 313
Pec pod Sněžkou 54221 Česká Republika
Tel: +420-222 532 534
Hotel-Pec-Pod-Snezkou-Kladenka@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
Horský hotel Kladenská bouda ubytování Pec pod Sněžkou Aktuální počasí ::: zataženo

Doporučte tyto stránky: